Fundacja Podaruj Życie - białaczka, przeszczep szpiku - Fundacja dzieciom OPP Urszuli Smok

numer konta

Kamila Dąbrowska

 

Kamila ma 41 lat i od ponad pół roku walczy ze złośliwym nowotworem z przerzutami. Jedyną szansą na przedłużenie jej życia jest chemioterapia połączona z zastosowaniem leku bevacizumab (nazwa handlowa - Avastin). Niestety terapia nie jest refundowana przez NFZ, pomimo bardzo dobrych wyników badań klinicznych. 
Dotychczasowe metody leczenia oraz błędy popełniane w diagnostyce spowodowały, że jej stan jest teraz bardzo poważny. Mimo wszystko Kamila się nie poddaje i chce dalej walczyć - dla siebie i dla dwójki swoich dzieci. Niestety nie stać jej na samodzielne sfinansowanie terapii - koszt jednej dawki leku to około 16 000 zł. Lek należy podać kilka lub nawet kilkanaście razy. Nie wspominając już nawet o tak przyziemnych sprawach jak kupno środków przeciwbólowych, czy wspomagających odporność organizmu.

Możesz pomóc Kamili przekazując swój 1% podatku na konto Fundacji Podaruj Życie, która pomoże w refundacji leczenia. Na podany numer konta można również przekazywać darowizny. Ważne, aby w tytule przelewu wpisać "Kamila Dąbrowska".

 

1% podatku KRS:  00000 47638

Konto: 07 1750 0012 0000 0000 2316 1346

Cel: Kamila Dąbrowska