Szukam pomocy

Komu pomagamy?

Fundacja Urszuli Smok „Podaruj Życie” od chwili powstania aktywnie pomaga osobom chorym na białaczkę oraz inne nowotwory. Obejmujemy opieką zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe. Zasięg naszych działań jest ogólnokrajowy — pomagamy podopiecznym z całej Polski.

Skontaktuj się z nami

Jeśli poszukujesz wsparcia dla siebie lub bliskiej Ci osoby — napisz do nas na adres: fundacja@podarujzycie.org lub zadzwoń: (12) 647 38 37. Udzielimy Ci wszelkich szczegółowych informacji. O obecnie realizowanych przez nas projektach na bieżąco informujemy w zakładce Aktualności.

Jak pomagamy?

Udostępniamy subkonto

Subkonto to specjalnie wydzielona część konta, na którym zbierane są środki na leczenie konkretnej osoby.

Wszystkim zainteresowanym tworzymy indywidualny profil na naszej stronie internetowej, zawierający informacje o konkretnej osobie i apel o przekazanie 1%. Podopieczni zainteresowani stworzeniem takiego profilu proszeni są o przesłanie na nasz adres e-mailowy następujących materiałów: kilku zdjęć (od 1-5), krótkiego opisu choroby oraz kilku słów o sobie.

Pragniemy zaznaczyć, że ze względu na ochronę danych osobowych na naszej stronie internetowej przedstawiamy profile naszych podopiecznych, którzy wyrazili na to zgodę.

Refundujemy udokumentowane koszty leczenia

Realizujemy programy pomocowe polegające na dofinansowaniu kosztów leczenia.

Organizujemy wyjazdy integracyjne dla dzieci i dorosłych

Materiały do pobrania