Potrzebna pomoc na froncie walki z rakiem!

Przedmioty przekazane na licytację przez - góra, od lewej: Pierwszą Damę, Agatę Kornhauser-Duda, Kamila Stocha, Ewę Wachowicz; dół, od lewej: Grażynę torbicką, Tomasza Kammela, Pierwszą Reprezentację Kobiet w Piłce Siatkowej.

                    Fot.: Paweł Igielski

Już dziś, 17 czerwca, rusza aukcja przedmiotów podarowanych przez znane i cenione osoby, organizowana przez Fundację Urszuli Smok „Podaruj Życie”. Dochód z licytacji zostanie przeznaczony na zakup leków, rehabilitację i wsparcie psychologiczne dla osób chorujących onkologicznie.

Zaproszenie do wsparcia naszej aukcji z radością przyjęły znamienite osoby: Panie Agata Kornhauser-Duda – Pierwsza Dama Rzeczypospolitej Polskiej, Grażyna Torbicka, Ewa Wachowicz; Panowie Tomasz Kammel, Kamil Stoch oraz Pierwsza Reprezentacja Kobiet w Piłce Siatkowej.

Choroba nowotworowa to prawdziwa wojna! Walka toczy się o najwyższą cenę – o życie. Bronią są specjaliści, leki, rehabilitacja i wsparcie psychologiczne. W okopach przez cały czas leczenia jest rodzina chorego – która mobilizuje wszystkie siły i możliwości, by choć minimalnie mu pomóc. Ale to przede wszystkim pacjent musi stawić czoła wrogowi i pokazać mu, że wcale nie jest niepokonany.

Sytuacja na froncie staje się jeszcze trudniejsza, gdy pojawia się kolejny wróg. Równie bezwzględny i nieustępliwy, siejący postrach nawet wśród cywilów – koronawirus. Stał się drugim przeciwnikiem pacjentów, utrudniając ich leczenie.

Do walki z chorobą potrzebne są nie tylko umiejętności lekarzy i wsparcie rodziny, ale przede wszystkim pieniądze. Bez nich często nawet starania największych specjalistów nie mogą pomóc…

Dołącz do naszej załogi i pomóż walczyć z rakiem!

Zachęcamy do zapoznania się z opisami przedmiotów przekazanych na licytację. Zobacz, przeczytaj i wybierz coś dla siebie :) Zapraszamy do udziału w licytacji.

Nasze działania można wesprzeć także przekazując darowiznę na numer konta Fundacji: 60 1750 0012 0000 0000 2316 1265

Naszyjnik Pierwszej Damy Rzeczypospolitej Polskiej Pani Agaty Kornhauser-Duda.

Naszyjnik Pierwszej Damy RP, Pani Agaty Kornhauser-Duda

Przedmiotem aukcji jest srebrny naszyjnik z piękną, okazałą zawieszką z obsydianem, należący do Pani Prezydentowej Agaty Kornhauser-Duda.

Piękny, elegancki naszyjnik ze srebra, z przyciągającą wzrok, obsydianową zawieszką. Świetnie sprawdzi się do eleganckich i wieczorowych stylizacji. Świetnie sprawdzi się jako dodatek dla kobiet, które lubią klasyczną a zarazem wyrazistą biżuterię.

Licytuj już teraz!

Torebka Grażyny Torbickiej.

Torebka Grażyny Torbickiej

Unikatowy egzemplarz ręcznie wykonanej, wyjątkowej torebki. Lakierowana, w kolorze biało-czarnym, z fioletowym środkiem i czerwoną rączką. Nietuzinkowa, starannie wykonana, z wymyślnym wzorem. Posiada uchwyt do trzymania w ręku. Każdy szczegół został wykonany z niezwykłą precyzją i starannością. Polecana oryginalnym i odważnym kobietom, które chcą się wyróżniać, podążają za modą i najnowszymi trendami. Torebka idealna zarówno na przyjęcia, jak i do kina czy na spacer.

Wymiary: długość: 22 cm wysokość: 9 cm, długość rączki: 11 cm

Licytuj już teraz!

Książka kucharska "Sałatki" Ewy Wachowicz.

Książka kucharska Ewy Wachowicz z dedykacją

Książka kucharska zawiera autorskie przepisy Ewy Wachowicz na przepyszne sałatki! Na 198 stronach znajduje się mnóstwo przepisów na różne okazje i uroczystości. Z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Książka jest wyjątkowa również dlatego, że zawiera osobista dedykację autorki.

Licytuj już teraz!

Piłka z autografami pierwszej reprezentacji kobiet w Piłce Siatkowej.

Piłka z podpisami pierwszej reprezentacji kobiet w siatkówce

Piłka do gry w siatkówkę. Ze względu na oryginalne, odręczne podpisy całego pierwszego składu reprezentacji Polski kobiet w piłce siatkowej, stanowi nie lada gratkę dla prawdziwych fanów i kolekcjonerów.

Licytuj już teraz!

Krawat i książka "Jak występować publicznie" Tomasza Kammela.

Krawat i książka „Jak występować publicznie” Tomasza Kammela.

Przedmiotem licytacji jest jedwabny krawat marki Lanvin w kolorze bordowym z lekkim, metalicznym połyskiem, należący do Tomasza Kammela. Mimo klasycznego wzoru, niebanalny kolor krawatu sprawia, że pięknym, oryginalnym i eleganckim dodatkiem stylizacji.

Dodatkowo, zwycięzca aukcji otrzyma również książkę naszego Tomasza Kammela „Jak występować publicznie… nie tylko w telewizji” z autografem!

Opis książki: Jeśli chcesz zostać dobrym mówcą, opanować tremę i przekonać do siebie ludzi… sięgnij po tę książkę! Czeka Cię prezentacja przed niewielkim audytorium, wykład podczas dużej konferencji lub występ w telewizji? Pamiętaj masz w sobie moc, żeby wypaść świetnie. Wszystko co powinieneś wiedzieć o wystąpieniach publicznych znajdziesz w tej książce. Jest tu wiele wskazówek i prostych trików, które pomogą Ci osiągnąć sukces. I praktyczne ćwiczenia stosowane od wielu lat przez Tomasza Kammela.

Licytuj już teraz!

Plastron Kamila Stocha z podpisami Kamila Socha i Dawida Kubackiego.

Plastron Kamila Stocha z podpisami Kamila Stocha

i Dawida Kubackiego

Plastron Kamila Stocha z zawodów Turnieju Czterech Skoczni 2020 r. to świetny prezent dla każdego fana skoków narciarskich. Jego wartość jest tym większa, że podpisy na nim złożyli sam mistrz, Kamil Stoch, i zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni 2020 r. – Dawid Kubacki. Do plastrony dołączone są indywidualne zdjęcia skoczków z autografami.

Licytuj już teraz!

Z serca dziękujemy wszystkim naszym ofiarodawcom, za okazane serce i wsparcie dla naszych podopiecznych! 

Cena: 25 zł

Kup teraz!

Cena: 20 zł

Kup teraz!

Cena: 10 zł

Kup teraz!

Cena: 5 zł

Kup teraz!

Cena: 10 zł

Kup teraz!

Cena: 25 zł

Kup teraz!