Categories: Podopieczni

Lilianna Fila

Mam na imię Lila, mam 22 lata. Zawsze tryskałam zdrowiem, miałam mnóstwo energii i entuzjazmu, snułam mniejsze i większe plany. Niestety w kwietniu 2014, gdy zachorowałam na ostrą białaczkę szpikową, musiałam zmienić moje myślenie i przystosować się do życia w nowych warunkach. Przeszłam trzy cykle chemioterapii, a w październiku miałam przeszczep szpiku kostnego.

Po przeszczepie bardzo powoli wracam do normalności. Codzienność wiąże się z ciągłymi wizytami kontrolnymi w szpitalu lub hospitalizacją – w zależności od wyników. Biorę dużo kosztownych leków. Nieraz potrzebuje opieki, więc moi rodzice muszą opuszczać pracę.

Nie jest mi łatwo prosić o pomoc. Zawsze chciałam być jak najbardziej samodzielna i niezależna. Życie jednak ostro „dało mi w kość” i nie mam nic do stracenia. Nie pozostało mi nic, jak tylko liczyć na pomoc innych. Chciałabym chociaż trochę odciążyć finansowo moją rodzinę. Chciałabym nie martwić się o kwestię pieniędzy na leczenie, które i tak przysparza tych zmartwień tysiące. Stąd moja prośba o 1% Waszego podatku.

Z góry dziękuję za Waszą pomoc!
Liliana

Lilianie można udzielić wsparcia wpłacając darowizny na subkonto
o numerze: 07 1750 0012 0000 0000 2316 1346 z dopiskiem „Dla Liliany Fila”

Inni dopieczni

powrót