Categories: Podopieczni

Mariusz Smok

1% – KRS 00000 47638

hasło: „MARIUSZ”

Darowizna — nr konta 07 1750 0012 0000 0000 2316 1346

hasło „MARIUSZ”

Mariusz — mój brat, mój dawca szpiku kostnego oraz honorowy dawca krwi, na co dzień chętnie pomagający innym – teraz sam jest w potrzebie.

Zwracam się do Was z wielką prośbą o wsparcie jego leczenia. Proszę o pomoc dla Mariusza, dzięki któremu od 19 lat mogę cieszyć się nowym życiem, a od 16 lat prowadząc fundację pomagać chorym i potrzebującym. Przez te wszystkie lata Mariusz nigdy nie pozwolił sobie podziękować za ofiarowanie szpiku kostnego, a tym samym za uratowanie mojego życia. Teraz nadszedł czas, kiedy, także dzięki Państwa pomocy, w końcu, mogę mu się odwdzięczyć.

W imieniu swoim i mojego brata Mariusza z serca, gorąco dziękuję za dotychczasowe wsparcie finansowe. Dziękuję za to, że zaufaliście nam, że uwierzyliście, iż każda złotówka podarowana przez Państwa na leczenie mojego brata będzie wydana uczciwie i sprawiedliwie. Mariusz jest po bardzo ciężkiej operacji tętniaka aorty. Spustoszenie w organizmie spowodowane czasowym niedokrwieniem jest rozległe, szczególnie ucierpiały jelita. Na szczęście dzięki opiece wielu specjalistów, ale też ogromnej woli życia, mój brat powoli wraca do zdrowia. Niestety czeka go teraz długotrwałe, bardzo kosztowne leczenie oraz rehabilitacja. Dzięki Państwa sercu, ogromnej życzliwości i wsparciu udało nam się częściowo sfinansować koszty jego leczenia i rehabilitacji. Wszystko to zostało udokumentowane.

Jesteśmy niezwykle wzruszeni i szczęśliwi, że w tym trudnym dla nas czasie nie zostaliśmy sami… Sama przekonałam się wielokrotnie, jak bardzo jest to ważne. Wiem, że często życie ludzkie zależy od dobrej woli innego człowieka, jego wrażliwości – a tej nie brak w naszym społeczeństwie – czego dowodem jest Państwa postawa.

Z całego serca, także w imieniu całej mojej rodziny, dziękuję za wsparcie dla Mariusza. Brat w dalszym ciągu wymaga leczenia i rehabilitacji. Właśnie z tego powodu, byłabym ogromnie wdzięczna za pamięć o Mariuszu przy najbliższym rozliczeniu z Urzędem Skarbowym i przekazaniu na jego leczenie swojego 1% podatku. To wsparcie pomoże nam walczyć o powrót do zdrowia mojego brata. Serdecznie dziękuję!

Urszula Smok

Inni dopieczni

powrót