Categories: Podopieczni

Wiesław Piwowar

Szanowni Państwo,

Nazywam się Wiesław Piwowar, jestem szczęśliwym mężem oraz ojcem chłopców w wieku 6, 8, oraz 9 lat oraz córeczki. Lubię spędzać czas z moimi synami: jeździmy na rowerze lub gramy w piłkę. Moje dolegliwości sprawiają jednak, że nie mogę być w pełni aktywny: oprócz komplikacji po białaczce mam problemy z zaćmą i stawami. Muszę także unikać słońca. Te wszystkie dolegliwości sprawiają, że nie mogę podjąć pracy i obecnie jestem na rencie.

Byłem chory na przewlekłą białaczkę szpikową i przeszedłem przeszczep szpiku kostnego, jednak moje leczenie na tym się nie zakończyło. Po przeszczepie wystąpiły komplikacje: cierpię na przewlekłą chorobę „przeszczep przeciwko gospodarzowi” (graft versus host disease, GvHD). Przeszczepiony szpik walczy z moim organizmem. Aby przeżyć potrzebuję dodatkowego, intensywnego leczenia, na które nie mam pieniędzy.

Pokonanie białaczki pochłonęło oszczędności, wymagało ode mnie i mojej rodziny wiele wysiłku. Obawiam się, że ze względu na brak funduszy na dalsze leczenie, ten trud poszedł na marne. Marzę o powrocie dawnego życia.

Z całego serca proszę Państwa o wsparcie. Każdy dar, choćby najmniejszy, jest dla mnie bardzo ważny.

Wiesławowi można pomóc w powrocie do zdrowia, przekazując darowizny na jego leczenie na subkonto
o numerze: 07 1750 0012 0000 0000 2316 1346 z dopiskiem „Dla Wiesława”

Inni dopieczni

powrót