Mikołajkowe paczki

Wiara w wyzdrowienie jest tak samo ważna jak wiara w świętego Mikołaja! Dlatego też naszą fundację w okresie bożonarodzeniowym odwiedził ulubieniec nas wszystkich. Święty Mikołaj razem ze swoimi pomocnikami – naszymi wolontariuszami przygotował i przekazał 29 paczek żywnościowych i ponad 130 paczek rzeczowych pacjentom krakowskich oddziałów hematoonkologicznych.

W tym szczególnym czasie świątecznym na twarzach naszych podopiecznych zagościł uśmiech radości. Wszystko z powodu „Mikołajkowych paczek”.

Opinie podopiecznych:

„Jestem bardzo zadowolona. Mam 1200 zł emerytury, jest to dla mnie bardzo duże wsparcie. Zawartość paczki jest różnorodna i bardzo zadawalająca.”

„Jestem bardzo wdzięczna za paczkę. Jest tam dużo artykułów, które wykorzystam w okresie świątecznym.”

„Jestem osobą samotną. Bardzo, bardzo dziękuje, że od wielu lat pamiętacie o mnie i mi pomagacie. Jestem wdzięczna, bo paczki, które od fundacji dostaję są dla mnie dużym wsparciem.”

„Pomoc udzielona przez fundację Urszuli Smok była nieoceniona, zwłaszcza w tak trudnym okresie jak czas przedświąteczny. Ilość wydatków jest ogromna, a akcja taka, jak ta zorganizowana przez fundację odciążyła mój budżet domowy. Co więcej, większość zakupionych rzeczy pomogła mi przetrwać czas izolacji podczas zarażenia COVID 19 i ułatwiło spokojne dochodzenie do zdrowia, tym bardziej, że mieszkam sama. W dzisiejszych czasach wiele osób potrzebuje wsparcia w trudnej sytuacji, jaką jest m. in. Leczenie onkologiczne. Tego typu formy pomocy to realne wsparcie i odciążenie w codziennych sytuacjach. Dziękuję!”

„Dziękujemy fundacji  za wsparcie w postaci dokonanych zakupów. Dzięki temu nasz Syn dostanie dodatkowy prezent w postaci głośników do komputera, które są w obecnej sytuacji niezbędne. Ponad to mogliśmy dokupić kilka rzeczy potrzebnych na Święta. Pozdrawiamy”

Galeria zdjęć:

Zadanie publiczne z zakresu pomocy społecznej pod nazwą „Mikołajkowe paczki”, realizowane przez Fundację Urszuli Smok „Podaruj Życie”, jest współfinansowane ze środków Wojewody Małopolskiego.

Aktualności

powrót