Categories: Wydarzenia

O akcji

Torebka i krawat naszpikowane dobrem 2014

Jerzy Trela potwierdza, że ten krawat przyniósł mu szczęście, Grażyna Torbicka swoją torebkę otrzymała od wyjątkowej osoby, podczas wymarzonej podróży do Meksyku. Aktorka Urszula Grabowska swoją kupiła specjalnie na to wydarzenie.

Trwa druga edycja akcji „Torebka i krawat naszpikowane dobrem”, podczas której licytujemy niepowtarzalne egzemplarze torebek i krawatów znanych osób. Wśród nich między innym Danuta Wałęsa, Katarzyna Zielińska czy Janusz Gajos. Dochód ze sprzedaży trafi do osób chorych na raka.

Tej wiosny torebki i krawaty naszpikowane dobrem znów pomagają chorym na raka!

„Mam nadzieję, że torebka ta stanie się przedmiotem pożądania wielu Pań… a dochód z jej zakupu przyniesie podopiecznym Fundacji wiosenną nadzieję i radość…” — Urszula Grabowska

„Torebka podarowana na aukcję jest związana ze spełnieniem marzenia o podróży do Meksyku, gdzie wraz z mężem mamy przyjaciół. W Mexico City mieszka wspaniała rodzina – on jest wybitnym lekarzem, uratował wielu ludzi, a jego żona — matka trójki dzieci i babcia dwojga wnucząt jest cudowną gospodynią, która promieniuje ciepłem, spokojem i serdeczności. Ich dom jest naszpikowany dobrem i tym samym wypełniona jest torebka którą właśnie od niej dostałam”. — Grażyna Torbicka

„Ten krawat przyniósł mi szczęście i życzę nabywcy tego samego!” — Jerzy Trela

Powyżej zaprezentowaliśmy fragmenty historii torebek i krawatów podarowanych przez znane i cenione osoby publiczne na licytację, w ramach akcji „Torebka i krawat naszpikowane dobrem”, organizowanej przez Fundację Urszuli Smok „Podaruj Życie”.

To już druga edycja akcji. W tym roku zaproszenia do udziału w przedsięwzięciu zostały przyjęte przez Panie: Danutę Wałęsę, Ewę Cygan, Urszulę Grabowską, Małgorzatę Kalicińską, Annę Korcz, Annę Radwan, Katarzynę Skrzynecką, Grażynę Torbicką i Katarzynę Zielińską. Fundacja zaprosiła również Panów. Są wśród nich: Jacek Cygan, Janusz Gajos, Władysław Kosiniak-Kamysz, Jacek Majchrowski, Jerzy Stuhr i Jerzy Trela.

Galeria zdjęć:

Fot. Paweł Igielski

Każdy z licytowanych przedmiotów to osobiste pamiątki Darczyńców, pochodzące z różnych stron świata i mające swoje ciekawe historie.

Dochód z akcji zostanie przeznaczony na działalność statutową Fundacji Urszuli Smok „Podaruj Zycie”, w tym na wyjazd dla rodzin dotkniętych chorobą nowotworową, który pozwoli wzmocnić więzi rodzinne oraz na refundację kosztów leczenia chorych, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Choroba wywraca życie człowieka do góry nogami, a taki wyjazd jest zjednoczeniem, umacnianiem rodziny i zapomnieniem o większych problemach — tak podsumował cel akcji Wiesław Piwowar, podopieczny Fundacji i uczestnik wyjazdu organizowanego przez Fundację w 2012 r.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Krakowa — prof. Jacek Majchrowski.

Zachęcamy do wsparcia naszej akcji — zobacz jak możesz nam pomóc

Sponsorzy:

Patronat honorowy:

Patrnerzy:

Inne wydarzenia

powrót