Categories: Wydarzenia

Stop! szpitalnej nudzie

27 listopada na oddziale Onkologii i Hematologii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie zorganizowaliśmy dla małych pacjentów i ich rodziców warsztaty „Stop! szpitalnej nudzie” :)

Spotkanie wspólnie z nami poprowadziły Panie Małgorzata Bojanowska – architekt, pedagog i artystka oraz Jadwiga Rusinek — nauczycielka Zespołu Szkół Specjalnych Nr 3 w USD w Krakowie. Warsztaty zostały zarejestrowane dzięki uprzejmości Romana Piotrowskiego.

Głównym celem wydarzenia było pokazanie małym pacjentom i ich rodzicom przebywającym na oddziale jak radzić sobie z wolnym czasem, który często bywa niekorzystnym towarzyszem w procesie powrotu do zdrowia, powrotu do domu. Zapraszając ich do udziału w naszym przedsięwzięciu pragnęliśmy wzmocnić w nich poczucie, że w swojej chorobie nie są osamotnieni i mogą liczyć na pomoc i wsparcie drugiego człowieka.

Za pomoc w przygotowaniu spotkania dziękujemy Pani Alicji Szmuc-Jaskot Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych Nr 3 w USD w Krakowie, współprowadzącym Paniom Małgorzacie i Jadwidze oraz Romanowi :) Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Kraków.

Galeria zdjęć:

Inne wydarzenia

powrót